Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. sa zaradila medzi najlepšie riadené spoločnosti na svete

Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. sa zaradila medzi najlepšie riadené spoločnosti na svete

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Deloitte na Slovensku tento rok spustil pre súkromné spoločnosti program Slovakia Best Managed Companies, v rámci ktorého boli prvýkrát ocenené slovenské firmy reprezentujúce najvyššie štandardy kvality a výkonnosti. Informáciu priniesol portál Deloitte.sk.
 
Best Managed Companies je uznávaný globálny program, ktorý podporuje rozvoj a oceňuje kvalitu a úspech popredných, súkromne vlastnených a riadených spoločností. Ocenenie sa v súčasnosti udeľuje vo viac ako 45 krajinách sveta napr.  Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska. Nezávislá odborná porota hodnotí 4 kľúčové piliere každej ocenenej spoločnosti - stratégiu, produktivitu a inovácie, firemnú kultúru, riadenie a finančné výsledky.
 
Za kvalitnú prácu a výsledky, vďaka ktorým uspeli na trhu porota ohodnotila šesť slovenských firiem. Medzi ocenenými spoločnosťami bola aj spoločnosť I.D.C. Holding a.s. Ide o najväčšieho výrobcu cukroviniek a trvanlivého pečiva na Slovensku. Ako spoločnosť uvádza, vlajkovými loďami portfólia sú Horalky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky alebo Kakaové rezy. Korene firmy siahajú do roku 1906. V súčasnosti I.D.C. Holding a.s. zamestnáva viac ako  1 100 zamestnancov a svoju produkciu vyrába v troch výrobných areáloch - v Pečivárňach Sereď, Figaro Trnava a v Cíferi.
Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s zaradila medzi najlepšie riadené spoločnosti na svete