Ďakovanie anjelom strážnym

Ďakovanie anjelom strážnym

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
 
Dňa 13. decembra sa v estrádnej sále Domu kultúry konalo slávnostné vystúpenie žiakov Základnej umeleckej školy J.F.Kvetoňa pod názvom Ďakovanie anjelom strážnym. Pásmo hudby, spevu a tanca bolo pripravené ako poďakovanie za všetko dobro a lásku, ktorú ľudia dokážu vytvárať pre seba, pre svoje rodiny, deti a všetkých navôkol.
 
V programe vystúpilo až 100 žiakov z  hudobného, tanečného, výtvarného a po prvýkrát aj z literárno-dramatického odboru. Tento projekt je v našom meste organizovaný každoročne a teší sa veľkej obľube. Riaditeľka ZUŠ Dagmar Šajbidorová uviedla, že žiaci si pripravili bohatý program a to, hru na klavíri, husliach,keyboarde, akordeóne, štvorručnú hru, komorné zoskupenia -saxofónový kvartet, flautové duo, duo bicích nástrojov, spevácke duá, vianočnú scénku v podaní žiakov literárno-dramatického odboru a samozrejme nechýbali tance-moderné, scénické a ľudové.Čoraz pútavejšou je aj samotná scéna pozostávajúca zo stromov, domčeka, piecky a samozrejme  vznášajúci sa anjel ako symbol vďaky, lásky a pokoja v nás.

Vystúpením sa prezentujú nielen žiaci školy ale aj  výborná práca pedagógov. Zorganizovať podujatie v takomto rozsahu je naozaj náročná práca zanietených učiteľov ale i zamestnancov školy. "Každoročne si vážime aj podporu Mesta Sereď, Združenia rodičov, sponzorskej firme BIC s.r.o. a spoluprácu s Domom kultúry v Seredi. Tešíme sa na stretnutie s verejnosťou pri ďalších našich podujatiach," uviedla na záver riaditeľka Šajbidorová.

 
 
 
Ďakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnymĎakovanie anjelom strážnym