Nové komunitné centrum pre cyklistov

Nové komunitné centrum pre cyklistov

Občania a občianske združenia     oz Mám rád cyklistiku (MRC)    
V priebehu tohoto roka sme v rámci aktivít nášho občianskeho združenia Mám rád cyklistiku zriadili v priestoroch domu kultúry v Seredi nové komunitné centrum pre cyklistov.
Aj keď ide o skromné priestory, nájdete v nich toho aj napriek tomu veľa. Od možnosti stretnúť sa a posedieť pri káve, cez množstvo časopisov a publikácií či cyklistických máp až po možnosť urobiť si základný servis svojho bicykla. Pokiaľ chcete svoj bicykel vybaviť refelxnými prvkami či zvončekom, nie je to problém, radi Vám pomôžeme aj s tým. Dozviete sa tu zároveň informácie o kampaniach, aktivitách aj aktuálnom dianí v oblasti cyklistiky či udržateľnej mobility nie len v našom meste, ale aj na celom Slovensku.
Keďže v tomto centre nie sme pravidelne, je potrebné dopredu dohodnúť návštevu, radi prídeme. Prípadne sa  môžete zastaviť aj počas našich udalostí, ktoré tu organizujeme.
Radi by ste začali bicyklovať po našom meste, športovať na bicykli, či sa zapojili do príprav a realizácie projektov a aktivít v našom občianskom združení? Neváhajte a dajte nám vedieť, radi vám so všetkým pomôžeme.
Za podporu pri zariaďovaní týchto priestorov ďakujeme všetkým členom občianskeho združenia Mám rád cyklistiku, ktorí k dielu priložili ruku.
Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.
Nové komunitné centrum pre cyklistovNové komunitné centrum pre cyklistovNové komunitné centrum pre cyklistovNové komunitné centrum pre cyklistovNové komunitné centrum pre cyklistovNové komunitné centrum pre cyklistov