Najkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcim

Najkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcim

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Keď sa povie „ Najkrajšie vysvietený dom v Seredi „ mnohí už presne vedia o ktorý dom sa jedná. Táto najnavštevovanejšia atrakcia v meste počas vianočného obdobia sa nachádza na križovatke ulíc Dolnočepenská a Lúčna.
 
O sereďskom zimnom unikáte sme písali presne pred rokom  ( v tomto článku ). Prezradili sme Vám, že tisíce svetielok, ktorými je dom ozdobený nesú v sebe silný odkaz. Majitelia každoročne robia celú svetelnú výzdobu na pamiatku ich dcérky, ktorá milovala Vianoce.  Zomrela pred  troma rokmi a práve svetielka sú pre ňu  odkaz do neba.  Pani Simona sa nám vlani zdôverila so svojim snom a to mať veľkého vysvieteného anjela, ktorý by bol doslova šperkom celej výzdoby. Tento rok sa rodine sen podarilo splniť.
 
Na dome je tento rok nainštalovaných už cez 50 000 svetielok. Atmosféru dotvára aj ďalšia výzdoba, ako betlehem, mikuláš, sob, hviezdy či brána. A ako sme v úvode spomínali, tento rok pribudol aj vysnívaný takmer dvojmetrový anjel .
 
Svetelnú výzdobu  na dome tento rok oficiálne rozsvietili v prvú decembrovú sobotu. Srdeční majitelia Simona a Ján pri tejto príležitosti usporiadali aj stretnutie rodiny, priateľov, susedov a pozvaní na pohostenie boli aj okoloidúci. Nechýbala hudba a hneď dvaja živí Mikuláši. Týmto gestom navodili krásnu atmosféru blížiacich sa sviatkov, kedy si ľudia majú byť k sebe milší, dobrosrdečnejší a prajnejší.
 
Vlani a predvlani sa mnoho ľudí pri  vyzdobenom dome zastavovalo a obdivovali výzdobu.  Majitelia mali z toho obrovskú radosť, veď celé to robia práve pre potešenie iných. Predpokladajú, že tento rok to bude opäť podobne. Na záver by sme radi dodali, že vlani sa článok stretol s veľkým ohlasom a z množstva pozitívnych reakcií boli majitelia skutočne dojatí. Dnes by sa touto cestou radi poďakovali za všetky povzbudivé slová a ponúkanú pomoc.
Najkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcimNajkrajšie vysvietený dom v Seredi opäť prináša potešenie okoloidúcim