Pozvánka na charitatívny koncert SPOLU BEZ BARIÉR

Pozvánka na charitatívny koncert SPOLU BEZ BARIÉR

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
 
OZ Nikolka a Dom kultúry v Seredi Vás srdečne Vás pozývajú na ďalší ročník charitatívneho koncertu SPOLU BEZ BARIÉR. Podujatie sa uskutoční  v pondelok 12. decembra 2022 o 18:00 hodine v estrádnej sále DK.
 
Program
 
Hlavnou hviezdou večera bude speváčka GIZKA OŇOVÁ a zábavu rozprúdi KMEŤOBAND.   Detičky sa zabavia a zatancujú s kamarátmi z Trinity. Zopár horúcich tanečných krokov predvedie známy tanečník a choreograf Mário Lopéz a jeho dance company s krásnymi tanečnicami. Energiu si budete môcť doplniť pri obľúbenej súťaži o najlepší sladký alebo slaný koláčik s porotkyňou Tinkou Karmažín z Tinkine recepty. Vďaka skvelým sponzorom na vás čaká štartovací balíček od BM Kávoviny a najlepšie koláčiky budú odmenené krásnymi cenami od Farma Tekvička Slowlandia a Brix - Grown for flavour
 
Tombola
 
Aj tento rok je pre Vás pripravená bohatá tombola s cenami v sume 3000 eur.

Občerstvenie a darčeky

Na podujatí si  budete môcť kúpiť občerstvenie a pripravené sú aj malé vianočné trhy s možnosťou zakúpenia milých darčekov pre vašich blízkych.
 
Výťažok z podujatia poputuje na dobrú vec

To najdôležitejšie z celého podujatia je  DOBRÝ SKUTOK - VAŠA POMOC,  pretože výťažok z koncertu ide na pomoc hendikepovaným deťom v Seredi.
 
Vstupenky
 
Vstupenky si môžete kúpiť v predpredaji na tel.č. 0907898228 alebo každý pracovný deň od 12.00 do 17.00 v Dennom centre o.z.NIKOLKA na Novomestskej ulici. Cena vstupného je 10 eur / osobu.  ZŤP osoba má vstup zadarmo.
Pozvánka na charitatívny koncert SPOLU BEZ BARIÉR