Turnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v Seredi

Turnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v Seredi

Šport     Marianna Grillová    
Mladší minižiaci hrajú v súťažnej sezóne 2022/2023 svoje zápasy formou turnajov. V sobotu, 26.11.2022 bol práve náš klub organizátorom ďalšieho turnaja chlapcov do 11 rokov. Na domácej palubovke sme tak privítali družstvá B. S. C. Bratislava a BC Komárno. V prvom zápase sa stretli seredskí basketbalisti, ktorí nastúpili proti chlapcom z Bratislavy. Naši chlapci odohrali vyrovnaný zápas, do ktorého sa po dlhšej zdravotnej prestávke vrátil Filipko Ončo. Súper nám ukázal, kde sú naše slabiny, v čom sa musíme zlepšiť a načom viac popracovať. Aj keď sme zápas nevyhrali, všetci si zahrali a ukázali bojovného ducha.
 
Druhý zápas patril našim súperom. Chlapci z Bratislavy si zmerali sily s družstvom z Komárna. Aj v tomto zápase boli úspešnejší chlapci z B. S. C. Bratislava. 
 
V treťom zápase na tomto turnaji sme nastúpili proti družstvu zloženému z chlapcov a dievčat z Komárna. Zápas bol veľmi vyrovnaný a taktiež nám ukázal, že nám robí veľký problém obrana. Chlapci si ale z chuti zahrali, užívali si každú sekundu na ihrisku a vyhrali.
 
Na záver sa chceme poďakovať všetkým rodičom za občerstvenie a hlavne za krásne povzbudzovanie. Sme nesmierne radi, že naše basketbalové zápasy zaujímajú čoraz viac divákov. Je veľmi pekné vidieť plnú športovú halu, ktorou sa ozýva skandovanie malých aj veľkých: "My sme Sereď a my sme tu doma!"
 
Už teraz pozývame všetkých fanúšikov basketbalu a športu ako takého, do ŠH Sokolovňa v Seredi, v ktorej nás čaká bohatý basketbalový program. Od 2. do 4. decembra 2022 sa na domácej palubovke predstavia naši juniori, starší žiaci, mladší žiaci, staršie minižiačky a premiérovo na svoje prvé súťaže a zápasy nastúpia naši prípravkári! 
 
Turnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v SerediTurnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v SerediTurnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v SerediTurnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v SerediTurnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v SerediTurnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v SerediTurnaj najmenších basketbalistov v ŠH Sokolovňa v Seredi