Gaudete v roku 2022

Občania a občianske združenia     Mgr.Andrea Ruczová    
Spev je našou veľkou záľubou, preto sme sa potešili, že sa už uvoľnili opatrenia proti šíreniu koronavírusu a my sme znovu mohli našimi piesňami sprevádzať slávnostné sväté omše. Asi najviac nás potešilo, že sme sprevádzali primičnú sv.omšu nášho rodáka dp.Petra Sklenára.
Vzhľadom na dva roky prestávky sa náš zbor musí opäť dostať do formy, musíme veľa skúšať, opakovať piesne, doplniť repertoár a tiež aj rozšíriť zbor o nových členov. Z toho dôvodu sme si zatiaľ netrúfli uskutočniť koncert nášho zboru, lebo kvalita našich výkonov sa musí zlepšiť, aby sme nesklamali našich priaznivcov..
Počas leta, kedy mávame spevácku pauzu sme  pomáhali s rekonštrukciou našej skúšobne na fare. Upratali sme, z dotácie od mesta zakúpili nový nábytok a veríme, že na Vianoce si , tak ako minulý rok, zaspievame.
 
Ďakujeme nášmu mestu za finančnú podporu, vďaka ktorej náš spevácky zbor Gaudete môže rozvíjať svoju činnosť.