AFK PUMA Sereď rok 2022

AFK PUMA Sereď rok 2022

AFK Puma Sereď je OZ založené za účelom športovania širokej verejnosti. Stretávame sa  pravidelne každý týždeň na ihrisku ZŠ J.Fándlyho.
Aj rok 2022 sme začali pravidelným zápasmi na našom ihrisku, v ktorých, samozrejme, stále pokračujeme aj naďalej.
V marci sme mali výročnú členskú schôdzu, na ktorej sme si zvolili výbor na ďalšie roky a odsúhlasili program na rok 2022.
Druhý aprílový týždeň sme sa zapojili do akcie poriadanej Mestom Sereď, keď sme vyzbierali odpadky v areáli školy a pred ňou, pokosili ihrisko a natreli farbou futbalové bránky. Takýchto akcií Mesta Sereď sa aj v budúcnosti radi zúčastníme.
V lete sme dvakrát odohrali zápas proti Vinohradom nad Váhom, raz u nás „doma“ na ihrisku, potom u nich. Dúfam ,že sa nám to podarí zopakovať každoročne.
V auguste mali naši traja  členovia - Robo, Fero a Mário „okrúhliny“, keď sme si po odohratom zápase posedeli aj s rodinami pri pripravenom občerstvení.
V septembri sme ako zvyčajne zapojili do ďalšej akcie Mesta Sereď a to Mesto v pohybe. Za peknej účasti členov sme odohrali futbalový zápas na ihrisku ZŠ J. Fándlyho. Tu tiež platí už raz napísané, že sa tejto akcie vždy radi zúčastníme.
Prvú októbrovú sobotu sme sa zúčastnili v Campingu súťaže vo varení gulášu, kde neskôr prišli aj naši rodinní príslušníci a pochutili sme si na výbornom guláši.
Hneď nasledujúci víkend sa nám konečne podarilo zorganizovať turistický výlet do Muteníc, ktorého sa okrem členov nášho OZ zúčastnili aj iní občania mesta, čomu sa veľmi tešíme. Akcia sa vydarila, keď za pekného počasia sme prešli nejaký ten kilometrík...V budúcnosti sa budeme snažiť zase akciu zorganizovať.
V novembri sme sa po dohode s pani riaditeľkou ZŠ J.Fándlyho zúčastnili brigády v areáli školy, kde sme osadili náučnú tabuľu k vysadeným ovocným stromom. Ešte ten víkend sme na umelom ihrisku odohrali zápas proti tradičnému rivalovi z Cabaj Čápora, keď po dobrom výkone sme remizovali 1:1. Kvalita bola aj na strane súpera, keďže internacionáli z Cabaja hrávajú pravidelne ligu. Tu sa chceme poďakovať Mestu Sereď za zapožičanie ihriska.
V decembri by sme sa radi zúčastnili súťaže vo varení kapustnice.
Aj z dotácie Mesta Sereď sme si dali spraviť športové tričká, na ktorých okrem nášho názvu a loga, je aj logo Mesta Sereď. Sme radi, že aj týmto spôsobom môžeme reprezentovať naše mesto.
Náš projekt je REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ formou dotácie, za čo veľmi pekne ďakujeme a vážime si to.
Stále platí, že kto má chuť si zahrať futbal a pravidelne sa stretávať, je u nás vítaný.
AFK PUMA Sereď rok 2022AFK PUMA Sereď rok 2022AFK PUMA Sereď rok 2022AFK PUMA Sereď rok 2022