Viki Ráková a Andy Kraus vystúpili v Seredi

Viki Ráková a Andy Kraus vystúpili v Seredi

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
 
V nedeľu 20. novembra sme v divadelnej sále Domu kultúry privítali protagonistov známeho komediálneho seriálu  Susedia - Viki Rákovú a Andyho Krausa. Seriál sa svojho času tešil veľkej popularite a preto sa hlavní hrdnovia rozhodli pokračovať s vtipnými scénkami na divadelných doskách. S predstavením "Lacikám nedráždi" vystupujú v mestách i obciach na Slovensku a rozdávajú humor.
 
Rodáčka z Rimavskej Soboty a čerstvá víťazka šou Tvoja tvár znie povedome so svojím hereckým kolegom niekoľko rokov stvárňovali svojrázny manželský pár ako Ildikó a László. Množstvo humorných situácií a zápletok si diváci televíznych obrazoviek doslova zamilovali. Pre oboch hlavných hrdinov je typický maďarský prízvuk, čo ale nie je na prekážku. Práve naopak - niektoré hlášky doslova zľudoveli.   Na pódiu v  osemdesiatich minútach  hovoreného slova predviedli divákom najväčšiu, najdlhšiu ale aj  najzábavnejšiu manželskú hádku, akú kedy publikum mohlo zažiť. Išlo o to najlepšie z populárneho podcastu "Lászlov týždeň" a nečakaná reakcia Ildikó na všetky obvinenia.  Všetko doplnili pesničky slovenskej hudobníčky a speváčky Mirky Slančíkovej Miškechovej.  Hlavní predstavitelia sa na záver ochotne s divákmi odfotografovali.
 
 
Viki Ráková a Andy Kraus v SerediViki Ráková a Andy Kraus v SerediViki Ráková a Andy Kraus v SerediViki Ráková a Andy Kraus v SerediViki Ráková a Andy Kraus v SerediViki Ráková a Andy Kraus v Seredi