Billa otvára na Šulekovskej ulici novú predajňu

Billa otvára na Šulekovskej ulici novú predajňu

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Spoločnosť Billa pokračuje vo svojom pláne expanzie.  Svoju sieť prevádzok rozširuje o novú predajňu na Šulekovskej ulici v Seredi. Prvých návštevníkov privíta už 16. novembra 2022.
 
V novootvorenom supermarkete zákazníci nájdu sortiment výrobkov od čerstvého chleba a pečiva, cez ovocie, zeleninu, mäsové výrobky a trvanlivé produkty, až po zdravé potraviny a drogistický tovar. Supermarket stojí v novej obytnej zóne medzi  Sereďou a časťou Horný Čepeň. 
 
 
Otváracie hodiny budú nasledovné:
 
pondelok až sobota: 7,00 – 20,00 hod.
 
nedeľa: 8,00 – 19,00 hod.
 
BILLA Slovensko -  člen skupiny REWE je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku. Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25. 11. 1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti predáva BILLA v Slovenskej republike potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 158 supermarketoch a zamestnáva takmer 4500 pracovníkov. Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, firemne kultivovaná komunikácia so zákazníkom – to sú popri zamestnancoch základy, prečo sa obchodu BILLA na Slovensku darí stále viac.
 
foto: www.prudy.sk
 
Billa otvára na Šulekovskej ulici novú predajňu