Poľovnícke dni pravidelne prilákajú aj Seredčanov

Poľovnícke dni pravidelne prilákajú aj Seredčanov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Poľovnícke združenie Dubník Šintava pravidelne organizuje gurmánsku akciu s názvom Poľovnícke dni.  Koná sa vo Vinohradoch nad Váhom v časti Dubník a zakaždým sem zavíta mnoho Seredčanov. Prichádzajú sem nielen za dobrým jedlom ale aj príjemnym posedením.
 
Poľovníci pripravujú  pre všetkých návštevníkov naozaj bohatú ponuku klasických jedál ako jelení guláš, pečeného diviaka, cigánsku pečienku, gazdovské vínko, čapované pivo či kofolu. Kto si chce pochutnať na špecialitách, tomu nevadí ani rada, ktorú si pre veľký záujem treba občas vystáť.  Z októbrového Poľovníckeho dňa prinášame niekoľko fotografií.
Poľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj SeredčanovPoľovnícke dní pravidelne prilákajú aj Seredčanov