Jesenná burza v Oldtimer múzeu

Jesenná burza v Oldtimer múzeu

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Ani sme sa nenazdali a máme tu jeseň. Priniesla so sebou nielen studené a sychravé počasie ale aj už tradičnú jesennú auto-moto veterán burzu.  Konala sa v nedeľu 25. septembra v priestoroch OLDTIMER múzea. Burza sa koná vždy dvakrát ročne a záujem o ňu je obrovský.  Na svoje si opäť prišli domáci kutilovia, gazdinky,  milovníci starožitností ale aj majitelia starších áut či spotrebičov, ktoré potrebujú generálnu opravu alebo vymeniť pokazenú súčiastku. Tak ako po minulé ročníky aj tento raz boli v ponuke náhradné diely do automobilov, motocyklov, náradie a náčinie, vojenské vybavenie, knihy, odznaky, prilby, staré váhy, šiace stroje, rádia ale aj autolekárničky, osviežovače do áut a veľa iného. Sortiment ponúkaných vecí bol naozaj rozmanitý a dalo sa zohnať takmer všetko. Pri pohľade na starožitnosti mnohí spomínali na časy, kedy sa tieto veci bežne používali.
 
Burzu pravidelne navštevujú aj ľudia, ktorí sem neprídu s cieľom niečo kúpiť ale si iba popásť oči a nasať neopakovateľnú atmosféru.  Burza je totiž aj miestom stretnutia priateľov a miestom kde sa nadväzujú aj nové kamarátske vzťahy.  Priamo v priestoroch múzea boli sprístupnené aj historické automobily či motocykle a tento rok i staré poľnohospodárskej stroje. Nechýbala možnosť občerstvenia či posedenie pri dobrej kávičke. Kto burzu nestihol, má môžnosť ju navštíviť opäť na jar.
Jesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeuJesenná burza v Oldtimer múzeu