Športové popoludnie na Jesenského ulici

Športové popoludnie na Jesenského ulici

Šport     Iveta Tóthová    
V zdravom tele – zdravý duch alebo zdravé telo – zdravá myseľ, aj týmito heslami sa riadia členovia Denného centra pre seniorov na Jesenského ulici. Z tohto dôvodu niekoľkokrát ročne organizujú miestne športové hry.
 
Aj napriek studenému a daždivému počasiu, ktoré mnohých už v septembri prekvapilo, bola účasť na podujatí vysoká. Seniori súťažili v disciplínach prispôsobených ich veku a fyzickým možnostiam. Sily si zmerali v hode na diaľku, kope do bránky, hode na cieľ,  vrhu guľou a podobne.  Hoci súťažiaci medzi sebou súperili, víťazmi sa stali napokon všetci.  Veď výhrou bola  príjemná atmosféra, spoločnosť priateľov a popoludnie plné zábavy. Na záver športových hier všetkým zaspieval spevokol Pohoda.
Športové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského uliciŠportové popoludnie na Jesenského ulici