Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre pre seniorov

Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre pre seniorov

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
 
Po veľkej výstave ovocia a zeleniny, ktorá sa konala v estrádnej sále  Domu kultúry si podobnú výstavu ale v menšom rozsahu zorganizovali aj seniori z Denného centra na Jesenského ulici. V dňoch 15.-18.9.2022  sa vystavovatelia pochválili svojou úrodou,  ktorou sa im záhradka odvďačila za príkladnú starostlivosť.
 
Ako to už na podobných jesenných výstavách býva, medzi exponátmi nechýbali jablká, hrozno, hrušky, exotické ovocie, figy, papriky, paradajky a samozrejme rôzne druhy tekvíc. Ako uviedol člen centra Ján Horniak, po skončení výstavy boli všetky exponáty rozdané, aby sa potešili aj tí, ktorí záhradky nemajú.
 
 
Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov Výstava ovocia a zeleniny v Dennom centre seniorov