Hudobná skupina Fragile vystúpila v Seredi

Hudobná skupina Fragile vystúpila v Seredi

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
 
V období po dvoch mimoriadne úspešných a rozsiahlych česko-slovenských turné s legendárnym Richardom Müllerom  prišla skupina FRAGILE s ďalším projektom s názvom „Fragile Queen“. Hudobná skupina má turné po celom Slovensku a 31.augusta zavítala aj do Serede, kde na pódiu v mestskom amfiteátri predstavili v netradičných aranžmánoch  nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen: Bohemian Rapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, Bicycle Race a mnohé ďalšie.
 
Projekt FRAGILE-QUEEN vznikol na podnet Mateja Drličku, riaditeľa festivalu Viva Musica. Kapela na ňom pracovala asi rok až vznikli verzie 20 najznámejších skladieb od Queenu.  Nezabudnuteľný hlas Freddieho Mercuryho predstavila Fragile v rôznych alternáciách. V každej piesni dominoval iný člen kapely a ostatní robili vokály. Práve to robí z kocertu unikátny projekt, aký nemá na Slovensku obdobu. Spojiť Queen a Fragile bola geniálna myšlienka, čo sa odzrkadľuje aj na vysokej návštevnosti koncertov. Geniálne odspievaná skladba Bohemian Rapsody si aj od seredského publika vyslúžila búrlivý standing ovation.

Večer plný spomienok na legendu svetovej hudby a súčasne skvelých speváckych výkonov diváci odmenili dlhým potleskom a tak hudobníci museli po vystúpení opäť vyjsť na pódium a odohrať prídavky. Koncertom  Fragile bolo ukončené kultúrne leto 2022 v Seredi.
 
 
Hudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v SerediHudobná skupina Fragile vystúpila v Seredi