Primátor Serede ocenil policajtov

Primátor Serede ocenil policajtov

Bezpečnosť     Zlatica Antlová    
 
Policajti z Obvodného oddelenia Sereď, nstržm. Nikola Gregušová, nstržm. Norbert Mucska a práp. Dušan Bánovský, boli dnes pozvaní na mestský úrad. Za ich dobre vykonanú prácu sa ich rozhodol oceniť aj primátor mesta Sereď, Ing. Martin Tomčányi. Zároveň ocenil aj kolegov z Mestskej polície. 
Začiatkom minulého týždňa prijala polícia oznámenie o nájdenej peňaženke v miestom supermarkete. Jej majiteľ ju mal stratiť v pokladničnej zóne. Peňaženku našiel ďalší zákazník, ktorý ju odovzdal zamestnankyni pri informačnom pulte. Všetko by bolo v poriadku, keby si z nej muž potajomky nevytiahol viac ako 50 eurovú hotovosť.
Policajti začali po mužovi intenzívne pátrať a aj pomocou kamerových záznamov sa im ho podarilo expresne rýchlo stotožniť. Pri pohľade do ich vážnych očí sa im ku skutku ihneď priznal a celú hotovosť im vydal. Za priestupok proti majetku mu policajná hliadka uložila blokovú pokutu. Šťastnému majiteľovi sme tak jeho peňaženku mohli, aj s celým jej obsahom, vrátiť.
Pochvalu si zaslúži nielen samotná hliadka, ktorá bola v teréne, ale aj ich kolegyňa na stálej službe, ktorá celú akciu koordinovala a uľahčovala chalanom ich prácu.
Našim kolegom dokonca prišiel osobne poďakovať a potriasť rukou aj šťastný majiteľ.
Primátor Serede ocenil policajtovPrimátor Serede ocenil policajtovPrimátor Serede ocenil policajtovPrimátor Serede ocenil policajtovPrimátor Serede ocenil policajtovPrimátor Serede ocenil policajtov