Hodová slávnosť v Čepeni

Hodová slávnosť v Čepeni

Zvyky a tradície     Iveta Tóthová    
 
V nedeľu 14. augusta 2022 sa na futbalovom štadióne v Čepeni konalo kultúrno - spoločenské podujatie, ktoré bolo usporiadané pri príležitosti konania hodových slávností v tejto časti mesta.
 
Návštevníkov zabavilo hudobné duo MIŠO a RIŠO. Pre deti boli pripravené súťaže, zábava s rozprávkovými maskotmi a skákací hrad. Známe repeťácke hity všetkým zaspieval legendárny spevák DUŠAN GRÚŇ no a výhercov potešila tombola s hodnotnými cenami. Bonusom bolo občerstvenie a chladené nápoje.
 
Organizátor podujatia, Tomáš Karmažín ( poslanec MsZ ) podujatie zhodnotil nasledovne: "Program sme pripravili tak, aby si ho užili staršie aj mladšie generácie. Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým, ktorí pomohli pri príprave akcie a sponzorom za ceny darované do tomboly. Počasie nám prialo, nálada bola výborná, tak som rád, že sa podujatie vydarilo."
Hodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v ČepeniHodová slávnosť v Čepeni