Iba ročná Marínka zo Serede účinkuje v reklame na Markíze

Iba ročná Marínka zo Serede účinkuje v reklame na Markíze

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Televízia Markíza natočila novú reklamu na svoju platenú mediálnu službu VOYO. Hlavnú úlohu si v spote zahrala iba ročná Marínka Bavlšíková zo Serede.
 
Režisérovi sa milé a usmievavé dievčatko okamžite zapáčilo. Spoločne s producentom a mamičkou Petrou sa dohodli na spolupráci. A tak si ako najmladšia Seredčanka zahrala jednu z postáv v reklamnom spote. Ako sme sa dozvedeli, dievčatko pri výrobe reklamy spolupracovalo úplne úžasne. Je to dieťa, ktoré vôbec neplače, miluje ľudí okolo seba a ničoho sa nebojí.  Natáčanie trvalo dva dni a ona bola celý čas trpezlivá a veselá. Mamička Petra prezradila, že Marínka bola pred kamerami ako doma. "Je šikovná a veľmi chápavá aj napriek tomu, že sa narodila o 2 mesiace skôr. Producent po natáčaní povedal, že často spolupracuje s deťmi, ale že takéto dieťa ešte nemal. Vraj je úžasná a určite s ňou budú spolupracovať aj v budúcnosti," povedala Petra Bavlšíková.
 
Reklama je aktuálne vysielaná na TV  Markiza a tak malá Serečanka dostala už v 1. roku života svoj prvý honorár. Keďže má na to všetky predpoklady, možno o nejaký čas si šikovné dievčatko zahrá aj v seriáli.
 
 
video TV Markíza
 
Iba ročná Marínka zo Serede účinkuje v reklame na MarkízeIba ročná Marínka zo Serede účinkuje v reklame na MarkízeIba ročná Marínka zo Serede účinkuje v reklame na Markíze