Program Denného centra pre seniorov na august a september

Program Denného centra pre seniorov na august a september

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Členovia Denného centra pre seniorov si už tradične v mesiaci júl užívajú prázdniny. Mnohí išli na dovolenky, strážia vnúčatá alebo relaxujú v záhradkách. Už o niekoľko dní ale centrum opäť otvorí svoje priestory. Na nasledujúce dva mesiace sa členovia môžu tešiť na nasledovný program:
 
Prvé stretnutie sa bude konať v nedeľu 31.7. Seniori sa s hudobnou skupinou NAŠI zúčastnia meninovej párty.  V piatok 5. 8. majú členovia možnosť zúčastniť sa folklórneho vystúpenia  Lúčnice.  Vo štvrtok 11.8. ženské a mužské osadenstvo bude bojovať o majstra petangu.  Vo štvrtok 18.8. sa uskutoční zájazd na výstavu Agrokomplex do Nitry.  V nedeľu 28.8. je naplánované spomienkové stretnutie pri príležítosti SNP.  V stredu 31.8. určite mnohí využijú možnosť navštíviť Bratislavu - konkrétne hrad a parlament. (pozor, nezabudnite si OP ). 
 
V sobotu 10.9. je naplánovaný zájazd na vinobranie do Modry. V dňoch 13. až 15.9. sa členovia môžu na výstave ovocia a zeleniny pochváliť svojimi výpestkami zo záhrad. V utorok 20.9. prebehnú športové hry seniorov a vo štvrtok 29.9. je pripravená prednáška o nástrahách a podvodoch na senioroch.
 
 
 
Program Denného centra pre seniorov na august a september