Pozvánka na Retro fest

Pozvánka na Retro fest

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
V dňoch 15.7. a 16.7. 2022 sa v areáli campingu v Seredi uskutoční veľká retro párty s názvom RETRO FEST. Na svoje si prídu priaznivci kvalitnej tanečnej hudby z rokov 90´ a 00´ ale aj ľudia, ktorí si chcú oddýchnuť od bežného života a zažiť neopísateľnú hudobnú atmosféru v krásnej prírode pod holým nebom.
 
Organizátori sľubujú dni plné zábavy, skvelej hudby, tanca, dobrého jedla, osviežujúcich drinkov a nezabudnuteľných zážitkov. Zažijete fantastickú a veľkolepú audiovizuálnu show plnú efektov obohatenú o veľkoplošnú led obrazovku.
 
Môžeme sa tešiť na interpretov: Colonia, Verona, Maduar, Ivanna Bagová, MC Erik a Ivana, Exil. O skvelú audiovizuálnu show s videoprodukciou sa postará DJ Julo alias Python známy aj ako rádiový moderátor. Program bude moderovať Miroslav Babjak. Časový rozpis úcinkujúcich je v prílohe.
 
Lístky sú dostupné v zvýhodnenej cene v sieti predpredaj.sk, priamo v Campingu pri výdajnom okienku a na mieste v deň konania podujatia.
Cena lístkov predpredaj:
1 deň – 14,99€
permanentka – 24,99€
permanentka + stanovanie – 34,99
VIP  – 99,99€
Meet & Greet – 249,99
 
 
Cena lístkov na mieste:
1 deň – 20€
Permanentka + stanovanie – 60€
*VIP – 130€
 
VIP lístok bude na mieste dostupný len do vypredania kapacity.
 
V piatok sa otvárajú brány poobede o 15:00, v sobotu sa ovárajú brány doobeda o 11:00 hodine. Počas celej doby budú k dispozícii stánky s jedlom, pitím, stánky s trdelníkmi a rôzne zaujímavé atrakcie ako sa na pravý festival patrí.
 
Vysvetlivky k vstupenkám:
Jednodňová vstupenka – vstup na podujatie v deň, na ktorý je vstupenka kúpená.
Permanentka – vstup na obidva dni konania festivalu.
Permanentka + stanovanie – vstup na obidva dni festivalu plus miesto na stanovanie priamo v areáli festivalu.*
VIP permanentka – lístok na obidva dni festivalu, miesto pre stanovanie, rezervované sedenie s vlastným barom, najlepší výhľad na pódium, studené misy, víno.
Meet & greet – lístok na obidva dni festivalu, miesto pre stanovanie, rezervované sedenie s vlastným barom, najlepší výhľad na pódium, studené misy, víno, stretnutie s interpretmi pred a po koncerte – k dispozícii len 8 ks.
*Stanovanie je na osobu – nie na stan. Každý účastník stanového mestečka sa musí vedieť preukázať vstupenkou obsahujúcu možnosť stanovania.
 
Pozvánka na Retro festPozvánka na Retro fest