Zabudnutá taška s peniazmi a dokladmi bola vrátená majiteľovi

Zabudnutá taška s peniazmi a dokladmi bola vrátená majiteľovi

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
 
Ak niekto stratí alebo mu je odcudzená taška s peniazmi a dokladmi, je to naozaj nepríjemné. Ten človek príde nielen o finančnú hotovosť ale čaká ho množstvo vybavovaní nových dokladov.  O to je väčšia radosť, ak sa jeho stratenené veci nájdu. Takéto šťastie mal aj pán, ktorý prišiel včera na Obvodné oddelenie do Serede s tým, že si v reštaurácii, v okrese Nové Mesto nad Váhom, zabudol tašku aj s dokladmi, mobilom a osobnými vecami. 
KR PZ Trnava ďalej v tlačovej správe píše: Policajt spolu s dôchodcom zavolal na jeho mobil, ktorý zdvihol čašník. Ten potvrdil, že tašku našli a po dohode ju odovzdal kolegom z Trenčianskeho kraja, ktorí tam práve boli na obednej pauze. Tí ju na hranici krajov odovzdali našej policajnej hliadke. Policajti potom bezpečne previezli kapsu cez ďalšie 4 okresy do rúk šťastného majiteľa. 
 
Starší pán kolegom za ich ochotu a rýchlu reakciu úprimne poďakoval. Policajti mu totiž ušetrili nielen zabudnuté peniaze ale aj starosti s vybavovaním nových dokladov.
Zabudnutá taška s peniazmi a dokladmi bola vrátená majiteľovi Zabudnutá taška s peniazmi a dokladmi bola vrátená majiteľovi