Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.

Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.

Občania a občianske združenia     PhDr. Michal Hanus    
Aj v roku 2022 sa konal deň detí, ktorý už tradične organizovalo OZ TJ Rozkvet. Na akcii sa zúčastnilo celkovo 45 detí. O zábavu mali veru postarané. Čakal na nich prípitok detským šampanským, hot dogy, hranolky, maľovanie na tvár a deväť stanovíšť, kde mohli predviesť svoju zručnosť a zbierať jednotlivé dieliky do skladačky. Deti, ktoré zvládli všetky stanovištia, poskladali krásny obrázok krtka s logom TJ Rozkvet. Na záver za ich šikovnosť dostali zaslúženú odmenu v podobe medaile a sladkostí. Za podporu akcie ďakujeme všetkým dobrovoľníkom a sponzorom, najmä však nášmu najväčšiemu sponzorovi, spol. Sedita.
Aj táto akcia TJ Rozkvet bola finančne podporená dotáciou z mesta Sereď. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník a na nefalšovanú detskú radosť.
Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.Ihriskom TJ Rozkvet sa opäť raz ozýval detský smiech.