Deň detí v T.J. Rozkvet

Deň detí v T.J. Rozkvet

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Tak ako každý rok aj tento zorganizovalo občianske združenie T.J. Rozkvet v Strednom Čepeni oslavu Medzinárodného dňa detí. Celé podujatie mala pod patronátom Pavlína Hurtová spolu s ďalšími členmi združenia. Akcie sa zúčastnilo celkom 45 veselých a šantivých detí.
 
Pre detičky boli pripravené rôzne športové disciplíny, ktoré boli prispôsobené ku každému veku. Nechýbal hod na cieľ, kop do bránky, skákanie vo vreci, slalom a ďalšie. Deti po absolvovaní každej jednej disciplíny zbierali časti skladačky a na konci z nich museli poskladať obrázok v podobe krtka s logom TJ Rozkvet.. Okrem toho deti čakal prípitok detským šampanským,  obľúbené maľovanie na tvár, občerstvenie a zabezpečený pitný režim. Po ukončení športového dňa  boli detičky obdarené sladkými balíčkami a medailou.
 
 
Deň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ RozkvetDeň detí v TJ Rozkvet