Úspech našej tenistky Sofie Sedlákovej na Letných regionálnych majstrovstvách

Úspech našej tenistky Sofie Sedlákovej na Letných regionálnych majstrovstvách

Šport     TK Sereď    
Na tenisových dvorcoch TK Slávia SPU Nitra sa v dňoch 14.05.- 17.05.2022 konali Letné regionálne majstrovstvá Západoslovenského regiónu v kategórii staršie žiačky. Celkovo sa antukového turnaja zúčastnilo 43 hráčok, ktoré bojovali vo dvojhre aj štvorhre.
Na turnaji v Nitre zbierala body aj naša reprezentantka TK Sereď Sofia Sedláková.
 
Sofia sa výbornými výsledkami vo dvojhre prebojovala až do semifinále, kde sa stretla s neskoršou víťazkou V. Salaiovou z Trnavy. Sofia s výborne hrajúcou súperkou prehrala tesne výsledkom 3:6  5:7. Naša hráčka tak na tomto turnaji vo dvojhre dosiahla ocenenie za 3. miesto.
 
Vo štvorhre sa jej po boku spoluhráčky F.Rablánskej darilo viac. Hráčky sa po skvelých výkonoch prebojovali až do finále štvorhry. Vo vyrovnanom zápase a hlavne fantasticky odohranom superteibreak-u zdolali hráčky K.Klieštencová/S.Hargašová výsledkom 7:6 (8) 2:6 10:5. Sofia so svojou parťáčkou Flórou získali vynikajúce 1.miesto a stali sa tak Majsterkami regiónu vo štvorhre za rok 2022.
Ku krásnemu výsledku gratulujeme a prajeme veľa ďalších tenisových úspechov!
„PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ“
Úspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstváchÚspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstváchÚspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstváchÚspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstváchÚspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstváchÚspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstváchÚspech našej tenistky Sofie Sedlákovej  na Letných regionálnych majstrovstvách