Tenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorená

Tenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorená

Šport     TK Sereď    
Tenisový klub TK Sereď otvára letnú sezónu tenisových tréningov pre deti, ktorých baví pohyb a radi by sa naučili hrať tenis. Tréningy detí prebiehajú pod vedením skúseného trénera Tomáša Bohunického (býv. hráča ATP) a preto TK Sereď zaručuje maximálnu kvalitu a odbornosť v prístupe k tréningom a trénujúcim deťom. V rámci tréningov sú vítané všetky deti od 5 rokov.
 
Tréningová jednotka trvá 90 minút a maximálny počet trénujúcich detí v jednej skupine je 4, čím je aj v tomto smere zabezpečená potrebná kvalita tréningov.
Po rozcvičke je prvá časť tréningu venovaná technike úderov a pohybu a druha časť tréningu je venovaná herným činnostiam a podaniu. 
Pre prihlásenie detí na tenis je potrebné kontaktovať TK Sereď na e-mailovej adrese  tksered@gmail.com alebo je možnosť osobnej návštevy na tréningoch, ktoré prebiehajú denne v pracovných dňoch od 14:00 – 19:00 v areáli mestského štadióna v Seredi. 
Tešíme sa na Vás! 
 
„PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ“
Tenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorenáTenisová letná sezóna tréningov pre deti je už otvorená