Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo s frézovaním starých povrchov

Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo s frézovaním starých povrchov

Rozvoj a výstavba     Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta    
Miestne komunikácie na Podzámskej a Lipovej ulici dostanú nový asfaltobetónový povrch. Od stredy 11. mája sú v teréne ťažké mechanizmy, ktoré aktuálne odstraňujú prvú vrstvu starého povrchu na Podzámskej ulici. Po ukončení budú pokračovať Lipovou ulicou. Po obnove vozovky prídu na rad aj lokálny opravy obrubníkov na týchto uliciach a všetky práce budú podľa zmluvy ukončené do 3. augusta 2022.
 
Mesto prosí svojich občanov, aby neparkovali svoje vozidlá na predmetných komunikáciách počas rekonštrukcie (reálne nie sú nehnuteľnosti blokované, iba v nevyhnutne dlhom čase prác) a ďakuje obyvateľom za trpezlivosť a pochopenie počas celkovej rekonštrukcie.
 
foto: mš
Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo frézovaním starých povrchov Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo frézovaním starých povrchov Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo frézovaním starých povrchov Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo frézovaním starých povrchov Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo frézovaním starých povrchov Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo frézovaním starých povrchov