Tradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEU

Tradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEU

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
OLDTIMER múzeum v Seredi a Veteran car club Sereď usporiadali  30.  apríla 2022 auto-moto veterán burzu. Tá má v Seredi už svoju tradíciu a organizuje sa vždy dvakrát ročne: na jar a na jeseň.  Burza starožitností v Seredi patrí medzi najväčšie v regióne a záujem o ňu je vždy veľký. Aj tento raz si na svoje prišli domáci kutilovia, milovníci starožitností, majitelia starších áut či spotrebičov, ktoré potrebujú generálnu opravu alebo vymeniť pokazenú súčiastku. Sortiment ponúkaných vecí bol naozaj rozmanitý a dalo sa zohnať takmer všetko. To čo niekto považuje za odpad iní vníma ako vzácnosť a preto na stolíkoch, krabiciach či voľne položené na zemi mnohí našli doslova poklady. Niektorým veciam takýmto spôsobom dávajú ľudia druhú šancu. V ponuke boli náhradné diely do automobilov, motocyklov, rôzne náradie, vojenské vybavenie, knihy, odznaky, prilby, staré váhy, šijace stroje, rádiá,  autolekárničky, a veľa iného.
 
Priamo v priestoroch múzea boli pre návštevníkov sprístupnené aj vystavené veterány dýchajúce históriou. Staré automobily a motocykle na tomto mieste spájajú svet moderných technológií s dobou dávno minulou. Krása veteránov vždy pohladí dušu a vystavené exempláre naozaj stoja za pozretie.
 
 
 
 
Tradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEUTradičná jarná auto - moto veterán burza v OLDTIMER MÚZEU