Vyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského ulici

Vyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského ulici

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
 
Seredskí seniori usporiadali na 5. apríla brigádu zameranú na vyčistenie a úpravu okolitého areálu budovy na Jesenského ulici. V priestoroch sídli  DOC Stonožka, RC MAMA klub aj spomínané Denné centrum pre seniorov a príchodom jari budú deti aj tí starší tráviť viac času vonku. Brigádnici vyzbierali odpadky, vyhrabali opadané lístie, upravili zeleň aj petangové ihrisko.
 
Jedna z brigádničok Helena Živojinová povedala: "Do centra chodím pravidelne a zúčastňujem sa mnohých akcií. Preto som nevynechala ani brigádu ."  Michal Kupčík nám prezradil, že má rád prírodu a tak ako si skrášľuje svoju záhradku, prišiel pomôcť oživiť po zime aj zeleň v centre. Oľga Kubačková sa medzi rovesníkmi cíti príjemne a to či už na spoločenských podujatiach tak aj na takýchto pracovných. "Okrem toho bolo treba upraviť okolie, aby sme sa tu dobre cítili ," povedala. Vedúci centra Jozef Valábek všetkým poďakoval za hojnú účasť a ochotu skrášliť okolie.
Vyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského uliciVyčistenie vonkajších priestorov na Jesenského ulici