Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska.

Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska.

Občania a občianske združenia     Ing. Ondrej Kurbel    
Počas minulého roka seredskí skauti odviedli na nábreží kus práce. Zarastený kút nášho mesta sa postupne premenil na miesto, kde sa dá oddýchnuť si, poprechádzať sa, či opekať si s priateľmi. V novom roku plánujú ešte doplniť altánok, húpačku a lavičky. Podporte ich jednoduchým zahlasovaním za projekt Oddychová zóna nábrežie Garbiarska – zlepšenie dostupnosti lokality, aby mohli získať financie z Trnavského samosprávneho kraja na pokračovanie v úpravách tohto verejného priestoru a doplniť chýbajúce prepojenie vybudovaných chodníkov s cyklotrasou vedúcou po hrádzi.
Hlasovať sa dá minimálne za tri projekty na stránke https://tvorimekraj.trnava-vuc.sk/ Máte teda možnosť podporiť všetky tri prihlásené projekty týkajúce sa nášho mesta a okolia.
P .S.
Ak sa pôjdete prejsť, môžete nasypať trochu slnečnicových semienok do kŕmidla pre vtáčiky. Budú určite vďačné, ak im takto pomôžete prežiť zimu.
Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska. Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska. Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska. Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska. Zahlasujete za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska.