Krásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný Nikolke

Krásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný Nikolke

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
 
Občianske združenie Nikolka zo Serede bolo pôvodne založené pre malú bojovníčku Nikolku Polákovú, ktorá od malička bojuje s viacerými diagnózami. Združenie sa postupne rozrastalo a dnes pomáha ďalším deťom s podobným osudom ako Nikolka.
 
OZ Nikolka už niekoľko rokov organizuje charitatívne koncerty, ktorých výťažok je venovaný deťom, ktoré sú na pomoc iných odkázaní. Ten posledný sa uskutočnil vo štvrtok 16. septembra v Dome kultúry v Seredi.
 
Na koncerte vystúpili Zahrajko zo Spievankova, Maliny Jam a rozprávkoví maskoti. Celé podujatie sa nieslo v znamení spevu, tanca ale najmä dobrých skutkov. Vo verejnej zbierke, ktorú pre Nikolku vyhlásila Asociácia APPA sa vyzbierala nádherná suma 831,50 €,  z ktorej budú uhradené potrebné rehabilitácie a terapie pre Nikolku.
 
Ľubomíra Poláková po koncerte povedala: „Rada by som sa poďakovala ľuďom a organizáciám, bez ktorých by sa podujatie nemohlo uskutočniť. Ďakujeme Asociácii appa a Nadácia ZSE za podporu nášho projektu a pokrytie časti nákladov na koncert, mestu Sereď a spoločnosti Billboardovo za pomoc a miestnym médiám za propagáciu.“ Veľké prekvapenie pripravila aj firma Party s maskotom, ktorí nielen vystúpili bez nároku na honorár, ale na pódiu organizátorom odovzdali aj finančný dar.
 
Krásne a srdečné podujatie si obecenstvo naplno užilo. Deti prejavili spontánnu radosť a spievali i tancovali s účinkujúcimi. „Ešte raz ďakujeme každému, kto sa prišiel na koncert zabaviť a podporiť našu Nikolku. Bolo to krásne a dojímavé, keď sa nám pri východe stretali oči a usmiali ste sa na nás, či poďakovali. OBROVSKÁ VĎAKA VŠETKÝM,“ dodala na záver Ľubomíra Poláková.
 
foto: OZ Nikolka Sereď
Krásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný NikolkeKrásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný Nikolke