Pivná špacírka sa opäť vydarila

Pivná špacírka sa opäť vydarila

Občania a občianske združenia     Iveta Tóthová    
 
Občianske združenie ROD SK pripravilo pre všetkých milovníkov piva už IV. ročník podujatia s názvom PIVNÁ ŠPACÍRKA. Ide o celodenný pivno - turistický pochod po seredských podnikoch.
 
Štart sa konal v kempingu a zaregistrovalo sa približne 100 účastníkov.  Pivní turisti mali za úlohu vypiť chladivý orosený mok v 13 podnikoch na území mesta a  zároveň museli jednotlivé prevádzky ohodnotiť v tabuľke podľa svojej spokojnosti a to buď s kvalitou piva, obsluhou alebo celkového dojmu.
 
Počas dňa bol pre spestrenie pripravený aj program. V doobedňajších hodinách čakalo deti  hudobné predstavenie v podaní "MalinyJAM" plné chytľavých piesní a prekvapení. Popoludnie pokračovalo hudobným programom, o ktorý sa postarali kapely MANYAC a FU-SI-ON zo Serede, S.B.A. a Slovenská klobása z Galanty, FANATIK z Vysokých Tatier a ZOTRWAČNOSŤ z Trnavy. Po celodennej akcii čakal zúčastnených v cieli diplom o absolvovaní špacírky a pre prvých troch aj vecné ceny, v podobe ročníkových pohárov.
 
 
Pivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarilaPivná špacírka sa opäť vydarila