Registrácia na DHL Sereďmaratón 2021

Registrácia na DHL Sereďmaratón 2021

Šport     Zuzana Lučaničová    
DHL Sereďmaratón 2021
Už o necelých 7 týždňov dosiahne jeden z najväčších cyklistických maratónov na Slovensku plnoletosť.
Organizátori ŠK Cyklo-Tour Sereď v spolupráci s OZ Cyklisti z okolia Hlohovca a OZ Mám rád cyklistiku s finančnou podporou mesta Sereď a Trnavského samosprávneho kraja pripravili pre profesionálov aj nadšencov cyklistiky v poradí už 15.ročník medzinárodných cyklistických pretekov s názvom DHL Sereďmaratón 2021.
 
Preteky zaradené do UCI kalendára odštarujú 08.08.2021 hromadným štartom o 10:10, tradične na Námestí Slobody. Cyklistov preverí 101km dlhý okruh so zmiešaným profilom, na ktorom budú pripravené viaceré horské a rýchlostné prémie.
Online registrácia je spustená od 18.06.2021. Na výber sú k dispozícii 3 štartovné poplatky. Cena štartovného sa každý mesiac zvyšuje.
1. štartovný poplatok - 22€ (prihlásenie online do 27.6.2021)
2. štartovný poplatok - 25€ (prihlásenie online do 11.7.2021)
3. štartovný poplatok - 28€ (prihlásenie online do 5.8.2021)
 
O atraktivitu hlavných pretekov, detského Sereďmaratóniku a programu na námestí sa aj tento rok postará generálny partner spoločnosť DHL. Pri prezentácii dostane každý pretekár štartovací balíček s darčekom, čipom, štartovným číslom, lístkom na obed aj tombolu, banán, energetické gély, zľavové poukážky a ďalšie hodnotné vecné a sladké prekvapenie. Prví šiesti v cieli získajú finančnú odmenu, medaile, vecné ceny + dres pre celkového víťaza.
Novinka organizátora
Najväčšou novinkou, ktorá vznikla minulý rok je Virtual ride, teda virtuálna jazda. Každý účastník sa rozhodne sám, kedy si v termíne od 01.06.2021 - 30.06.2021 naplánuje svoju jazdu. Trasa pozostáva z dvoch okruhov, prípadne z vlastného 10km úseku kdekoľvek na svete. Cena štartovného balíčka je 10€, v ňom sú zahrnuté prekvapenia od sponzorov, 10% zľava na DHL Sereďmaratón, špeciálny darček, tombolové lístky a mnoho iného. Registrácia je otvorená počas celého trvania pretekov.
 
Detský Sereďmaratónik
Po odštartovaní hlavných pretekov sa na štart o 10:45hod postavia naši najmenší pretekári, ktorí si v detskom Sereďmaratóniku zmerajú sily so svojimi rovesníkmi v 4 kategóriách. Trasa bude začínať v Mestskom parku a končiť na Námestí Slobody.
Zároveň každé dieťa, ktoré sa rozhodne pretekať, dostane pri registrácii štartovací balíček s číslom, nápojom, účastníckou medailou, hodnotnými vecnými a sladkými prekvapeniami. Po skončení pretekov sa vyhlásia víťazi jednotlivých kategórií samostatne za chlapcov a dievčatá. Po Sereďmaratóniku bude pre všetky deti pripravená detská tombola, edukačné hry a súťaže.
V spolupráci s našimi pôvodnými, ale aj novými  partnermi najmä z okolia mesta Sereď sme pre všetkých pretekárov zabezpečili hodnotné veci v štartovacích balíčkoch a bohatú tombolu, ktorá je každoročným spestrením na záver celej akcie.
  
Pozývame všetkých obyvateľov mesta Sereď a okolia, aby prišli podporiť domácich aj zahraničných pretekárov a rovnako aj našich najmenších pretekárov. Počas podujatia bude na námestí pripravené občerstvenie, oddychová zóna aj súťaže o vecné ceny.
Viac informácii na www.seredmaraton.sk a Facebooku, či Intagrame Sereďmaratón.
 
Tešíme sa na Vás
 
ŠK Cyklo-Tour Sereď
organizátor pretekov
Registrácia na DHL Sereďmaratón 2021Registrácia na DHL Sereďmaratón 2021