Balón nad Sereďou - AKTUALIZOVANÉ: dojmy z letu a ďalšie fotografie

Balón nad Sereďou - AKTUALIZOVANÉ: dojmy z letu a ďalšie fotografie

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Dnes v podvečerných hodinách mohli Seredčania na oblohe spozorovať lietajúci balón. Vidieť naše mesto z výšky bolo pre posádku určite neopakovateľným zážitkom, ktorý sa nenaskytne každému.
 
Vidieť veľký balón nad hlavami ale tiež nie je každodenná záležitosť a tak niektorí pohotoví obyvatelia balón odfotografovali. S niektorými zábermi sa podelíme s Vami.
 
autormi fotografií sú:  Branislav Pavlis, Vincka Kupčíková, Peter Tóth, Tatiana Levková a Stanka Janegová.
 
AKTUALIZÁCIA: Seredské novinky sa spojili s Michaelou Donáthovou, ktorá bola pasažierkou v teplovzdušnom balóne. Svoje dojmy nám opísala nasledovne:
 
Už ako malé dieťa som sa tešila, keď som na oblohe videla letieť balón. Hovorila som si, aké krásne to musí byť vidieť svet z výšky a ešte pri západe slnka. Včera som si tento sen splnila s celou rodinou. Bol to nádherný zážitok, ktorý by som rada dopriala každému, kto nemá strach z výšok . My sme strach nemali, balón je predsa najbezpečnejší dopravný prostriedok. Odlietali sme zo Serede a pristáli v Diakovciach. Najvyššie sme leteli vo výške 800m ale v priemere sa letí vo výške 300m.
 
Michaela nám poskytla aj niekoľko záberov z výšky.
 
 
 
Balón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad SereďouBalón nad Sereďou