Zamestnanci Pečivární za očkovaním cestovať nemusia

Zamestnanci Pečivární za očkovaním cestovať nemusia

Udalosti a ľudia     Gabriela Smerigová    
Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s., najväčší slovenský výrobca trvanlivého pečiva umožní v priebehu tohto týždňa svojim zamestnancom dať sa zaočkovať proti vírusu Covid-19 priamo na pracovisku.
Z dôvodu zvýšenia bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov a ich rodín, zabezpečí spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. vakcináciu proti Covidu-19 na všetkých svojich prevádzkarňach. Možnosť registrovať  sa na očkovanie vakcínou Moderna tak mali zamestnanci nie len z Pečivární Sereď ale aj z trnavského Figara a prevádzkarne v Cíferi. Možnosť vakcinácie na svojom pracovisku, bez nutnosti cestovania do vakcinačného centra sa rozhodla využiť takmer stovka so zatiaľ nezaočkovaných zamestnancov.
„Naša spoločnosť veľmi zodpovedne pristupovala k zavádzaniu hygienických a bezpečnostných opatrení už od samého vypuknutia korona krízy. Či sa jednalo o nákup ochranných rúšok, dezinfekcie,  zabezpečenie antigénového testovania na pracovisku až k distribúcii respirátorov, či vitamínov C a D na posilnenie imunity zamestnancov. Očkovanie je preto logickým vyústením boja proti šíreniu vírusu. Záujem zo strany našich zamestnancov nás veľmi teší a svedčí o ich zodpovednosti voči sebe, svojej rodine ale aj kolegom v práci,“ vyjadrila sa za Gabriela Smerigová, manažérka komunikácie a PR.
 
Mnohí iste využili možnosť prihlásiť sa na vakcináciu aj s ohľadom na blížiace sa leto a dovolenkovú sezónu, na ktorú sa všetci tento rok tešíme asi viac ako kedykoľvek pred tým.
Zamestnanci Pečivární za očkovaním cestovať nemusia