2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej

2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej

Šport     Mariana Grillová    
2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej
Po dlhočiznej či už zápasovej alebo tréningovej odmlke sa naše družstvo po 4 týždňoch spoločných tréningov zúčastnilo turnaja vo svojej kategórii, ktorý organizovalo družstvo Starej Turej. Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev, konkrétne Stará Turá, Slovan Bratislava, Trnava a sympatický Trenčín, ktorého hráčky ešte len začínajú s basketbalom.
 
Sobota 29.5.2021
BK Lokomotíva Sereď - BK Slovan Bratislava   46:54
BK Lokomotíva Sereď - BK AS Trenčín   108:12
 
Nedeľa 30.5.2021
MBK Stará Turá - BK Lokomotíva Sereď 71:26
BK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia Trnava  43:27
 
Na turnaj sme cestovali s jasným úmyslom – užiť si zápasy a predviesť sa v plnej paráde. V každom zápase dievčatá preukazovali enormnú snahu začo im všetkým patrí od trénerov pochvala. V mnohých momentoch bolo vidno, že dievčatá zapájali v našej hre veci učené z tréningového procesu. Bolo skvelé ako rýchlo dokázali dievčatá implementovať pokyny z lavičky do samotnej hry, či už sa to týkalo útočných vecí alebo riešenia pre nás ešte ťažkých kombinácii v obrane. Od zápasu k zápasu bolo vidno na babách a celom družstve zlepšenie až celé družstvo dospelo k poslednému zápasu turnaja a k historický prvej výhre nášho družstva nad družstvom Trnavy. Radosť bola obrovská a oprávnená.
Potrebujeme naďalej veľmi veľa pracovať na individuálnych činnostiach, zlepšovať každú jednu hráčku družstva a tým bude rásť aj celé naše družstvo. Toto všetko môžeme dokázať len za predpokladu, že hráčky budú disciplinované v dochádzke na tréningový proces tak ako doteraz. Ak sa raz budeme chcieť porovnávať s tými najlepšími družstvami na Slovensku musíme sa s tými najlepšími stretávať.
 
Tréner: Miloš Procházka, Martin Bosý
2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej2. miesto Žiačok BK Lokomotíva Sereď na turnaji v Starej Turej