Dočasné trhovisko na Parkovej ulici opäť otvorené

Dočasné trhovisko na Parkovej ulici opäť otvorené

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Dňa 1. mája bolo v Seredi otvorené dočasné trhovisko na Parkovej ulici v Seredi.  Krásna slnečná sobota sem prilákala ako predávajúcich tak aj kupujúcich. Sortiment bol pestrý. V ponuke dominovali priesady rajčín, paprík, zeleru a ďalších druhov zeleniny, kúpiť sa dali aj sadenice kvetov. Kto má chuť, mohol si zakúpiť aj čerstvé rajčiny, reďkovky, cibuľky či uhorky.
 
Predajné stánky boli do priestorov bývalého záhradníctva preložené minulý rok z dôvodu rekonštruckie trhoviska na Mlynárskej ulici. Ako sme Vás informovali už v predchádzajúcom článku, Úrad verejného zdravotníctva síce povolil od pondelka 22. marca 2021 prevádzku nekrytých a čiastočne krytých trhovísk, no za veľmi prísnych podmienok. V areáli bývalého záhradníctva v mestskom parku ich nebolo možné  dodržať, preto sa otvorenie tohto predajného miesta v Seredi oneskorilo. ( článok tu )
 
Trhovisko bude otvorené v sobotu od 6:00 hodiny. Dodržiavať je potrebné všetky hygienické opatrenia ako mať prekryté horné dýchacie cesty či zákaz konzumácie jedál a nápojov.
 
 
Boli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej uliciBoli sme sa pozrieť na dočasné trhovisko na Parkovej ulici