Pátranie po nezvestnom Tomášovi bolo ukončené

Pátranie po nezvestnom Tomášovi bolo ukončené

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
 
Od 18. februára 2021 bolo vyhlásené pátranie po nezvestnom 31-ročnom Tomášovi Kuchynkovi zo Serede. Jeho uzamknuté vozidlo bolo nájdené  vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou „Paradič“ pri rieke Váh.
 
Policajné hliadky, hasiči, príslušníci z poriečnej polície PPZ, policajní kynológovia so služobnými psami, dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce aj verejnosť neúnavne prehľadávali brehy Váhu aj vodnú hladinu v niekoľkokilometrových úsekoch.
 
Dnes bolo pátranie ukončené. Telo nezvestného Tomáša rieka vyplavila pri seredskom moste. Správu ako prvá priniesla Civilná ochrana NDD.
 
Podľa KR PZ v Trnava polícia oficiálne ukončila pátranie po nezvestnom, 31 ročnom T.K. z okresu Galanta. Po viac ako dvoch mesiacoch intenzívneho prepátravania rieky Váh a jej okolia, bol mladý muž nájdený bez známok života. Galantskí pátrači po nezvestnom intenzívne pátrali a naše poďakovanie patrí aj kolegom z poriečnej polície PPZ, policajným kynológom so služobnými psami, členom Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce, príslušníkom ozbrojených síl SR a v neposlednom rade aj dobrovoľníkom, ktorí sa opakovane zúčastnili pátrania.
 
 

 
 
 
Pátranie po nezvestnom Tomášovi bolo ukončenéPátranie po nezvestnom Tomášovi bolo ukončené