Mladý brankár Tomáš Šípka podpísal svoj prvý kontrakt

Mladý brankár Tomáš Šípka podpísal svoj prvý kontrakt

Šport     ŠKF Sereď - akadémia    
Odchovanec mládežníckej akadémie ŠKF Sereď Tomáš Šípka, ktorý už dlhodobejšie trénuje s A-tímom ŠKF Sereď, podpísal s klubom zmluvu o príprave talentovaného športovca. Kontrakt má platnosť do 30. 06. 2021.
 
„Som rád, že mi klub ponúkol takúto príležitosť, odmalička tu trénujem. Som veľmi rád, že som s klubom podpísal talentovú zmluvu. Budem sa snažiť na sebe tvrdo pracovať, urobím maximum, aby som bol ešte lepší. Chcem ukázať, že na to mám a že si kontrakt zaslúžim,“ to boli prvé slová talentovaného brankára ŠKF Sereď, ktorý pravidelne chytáva za kategóriu U19.
 
K podpisu zmluvy s 18-ročným Tomáš Šípkom sa vyjadril aj športový riaditeľ mládeže Miroslav Greguška: „Začíname novú etapu spolupráce medzi mládežníckou akadémiou ŠKF Sereď a A-mužstvom dospelých, kde takou prvou lastovičkou je brankár Tomáš Šípka, ktorý už pravidelne trénuje s „áčkom“. Aj na základe toho sme sa rozhodli, že mu poskytneme zmluvu o výchove a podpore talentovaného športovca. Aj do budúcna už máme vyhliadnutých ďalších adeptov z kategórie U15 či U17, s ktorými určite počítame do budúcnosti.“
 
VIZITKA – #2 TOMÁŠ ŠÍPKA:
Narodený: 07. 02. 2003
Vek: 18 rokov
Výška: 1,75 m
Váha: 68 kg
Pozícia: brankár
Predchádzajúci klub: AS Trenčín U17
Mladý brankár Tomáš Šípka podpísal svoj prvý kontrakt