Ďalšia pomoc od Amazonu, aby boli aj nezvyčajné Vianoce tradične krásne

Ďalšia pomoc od Amazonu, aby boli aj nezvyčajné Vianoce tradične krásne

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Spoločnosť Amazon počas predvianočného obdobia pomáhala hneď niekoľkokrát. Okrem charitatívnej zbierky, ktorej výťažok putoval ľuďom bez domova a deťom do Detského domova  v Seredi sa spoločnosť  rozhodla šíriť radosť ešte raz a obdarovala občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors peňažným darom v hodnote 5 000,-  € a Kindle tabletmi. Vďaka  darom od Amazonu môže OZ ČERVENÝ NOS v mesiaci december uskutočniť až 32 návštev malých pacientov v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline aj Košiciach a umožniť online stretnutia aj so seniormi. Ďalší peňažný dar, opäť vo výške 5 000,-  € venovala aj Organizácii muskulárnych dystrofikov. Finančný dar poslúži na úhradu záverečných nákladov súvisiacich s rekonštrukciou priestorov, v ktorých bude organizácia od januára 2021 poskytovať svoje služby.
 
Amazon ďalej daroval 260 vianočných balíčkov pre všetkých klientov Domova dôchodcov a Domova sociálnych služieb pre dospelých v Seredi, ktoré pozostávali z ponožiek, šálu a hrnčeka. Zároveň boli seniori obdarovaní aj nitrilovými rukavicami a vianočnými pozdravmi od detí z detského domova v Seredi a od deti zamestnancov logistického centra Amazonu. Podobnými balíkmi bolo obdarené aj Zariadenie pre seniorov v Trnave.
 
„Sme veľmi radi, že napriek súčasnej náročnej situácii vieme naďalej pomáhať a prinášať radosť tým, ktorí to najviac potrebujú. Vianoce sú o spolupatričnosti a naša radosť je o to väčšia, keď sa o ňu môžeme deliť,“ hovorí Radek Stegbauer, generálny manažér Amazon pre Slovensko.
 
zdroj: Amazon
Ďalšia vianočná pomoc od Amazonu, aby boli aj nezvyčajné Vianoce tradične krásne