Letný futbalový kemp v ŠKF Sereď

Letný futbalový kemp v ŠKF Sereď

Šport     ŠKF Sereď – akadémia    
Neviete čo s vaším živým striebrom cez leto? Čo tak mu dopriať poriadku dávku kvalitných tréningov, celodennej starostlivosti a hlavne veľa zábavy?
Letný futbalový kemp sa bude v areáli ŠKF Sereď konať v termíne od 6.júla (pondelok) do 10. júna (piatok).
Nenechajte v lete svoje deti len tak sa pofľakovať vonku, ale zabezpečte im niečo viac. ŠKF Sereď ponúka možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu Ľubomíra Michalíka. Vašim deťom vo bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť (domov sa deti vrátia po olovrante) a prísun poriadnej dávky futbalu, futbalových tréningov, stretnutí so staršími futbalistami a v neposlednej rade, užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi tou najlepšou formou - športom.
Letný futbalový kemp je denným táborom, to znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:
Dva plnohodnotné futbalové tréningy denne
Dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi
Výživná strava (desiata, obed, olovrant)
Mimo-futbalové zábavné aktivity
Výstroj na kemp (dres a trenírky)
Celodenný pitný režim
Dohľad zdravotníka
Spoločný tréning s hráčmi A mužstva Sereď
Záverečná spoločná opekačka s rodičmi
 
Pre koho je kemp určený?
Pre všetkých futbalových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny, zdokonaliť svoju futbalovú techniku a zažiť tréning s profíkmi.
Stačí ak je dieťa vo veku od 7 do 15 rokov a má záujem o futbalové aktivity.
Koľko stojí futbalový kemp?
Robíme to hlavne pre naše futbalové talenty, avšak v záujem zabezpečenia komplet starostlivosti je cena kempu určená na 150€. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 120€.
Ako môžem na kemp prihlásiť svoje dieťa?
Prihlasovanie je veľmi jednoduché. Stačí zavolať na telefónne číslo 0908 904 585 – športovému riaditeľovi mládeže. Následne je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50€ alebo celej sumy na číslo účtu SK3711110000001116694002. Do poznámky uveďte celé meno dieťaťa a dátum narodenia.
Dieťa môžete prihlásiť aj prostredníctvom e-mailu na adrese skfseredakademia@gmail.com, kde uvádzajte celé meno dieťaťa, dátum narodenia, meno aké chce mať na drese, veľkosť dresu a kontakt na zákonného zástupcu.
 
Kompletný program s presným harmonogramom ako aj pokynmi bude včas zaslaný všetkým účastníkom, ktorí už zaplatili zálohu.
Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. My už teraz chystáme pre deti prekvapenia a tešíme na každého jedného účastníka.
Letný futbalový kemp v ŠKF Sereď