Seredskí rybári opäť brigádovali

Seredskí rybári opäť brigádovali

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
 
Rybári z SRZ MsO Sereď zorganizovali ďalšiu  brigádu zameranú na čistenie brehov lovných revírov. Na akcii sa zúčastnilo 20 dobrovoľníkov, ktorým záleží na čistej prírode. Zber odpadkov sa uskutočnil v okolí bagroviska Šintava a ľavej strany Váhu. Spoločne vyzbierali tri prívesné vozíky vriec s odpadkami.
 
 Čistenie rybárskych revírov je pre seredských rybárov dlhoročná záležitosť. Ročne vykonávajú niekoľko brigád, aby ochránili prírodu od odpadkov, ktoré tvoria neporiadni ľudia. Vždy sa totiž nájdu jedinci, ktorým je životné prostredie ľahostajné. Ochrancovia neustále vyzývajú verejnosť, že to čo si do prírody zoberiete, si z nej aj musíte odniesť. Preto si treba vážiť ľudí, ktorí obetujú svoj čas a energiu na to, aby udržali prírodu čistú.
 
"Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým zúčastneným a dúfame, že na najbližšej brigáde sa opäť stretneme v takom peknom množstve," uviedli rybári na svojej webovej stránke SRZ MsO Sereď.
Seredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovaliSeredskí rybári opäť brigádovali