Zrekreovali telo aj myseľ

Zrekreovali telo aj myseľ

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Začiatkom septembra zorganizoval Klub telesne postihnutých v Seredi zdravotnú rekreáciu do kúpeľného mestečka Nimnica. Tieto kúpele patria medzi najmladšie Slovenské kúpele a sú minerálnou perlou Slovenska. Nachádzajú sa medzi Púchovom a Považskou Bystricou. Seredčania navštevujú tieto kúpele už niekoľko rokov a pobyt si vždy pochvaľujú. Okrem tela si zrelaxujú aj myseľ, veď okolie kúpeľov ponúka mnoho možností na prechádzky aj turistiku.
 
Organizáciu pobytu mala pod patronátom Elena Bučková. Rekreantom zabezpečila v prvom rade procedúry ako masáže, saunu, bazén či parafín. Po večeroch bola pripravená diskotéka, divadelné predstavenie, koncert, ale aj bowlingový turnaj, ktorý zorganizovala Magdaléna Priadková. Účastníci si počas pobytu minútou ticha zaspomínali na nedávno zosnulého Ľ. Holbíka, bývalého člena hudobnej kapely Seredskí ZETTÉPÁCI.
 
 
Zrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľZrekreovali telo aj myseľ