Zápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v Seredi

Zápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v Seredi

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Attila Végh je slovenský bojovník zmiešaných bojových umení. Je najlepším a najpopulárnejším MMA zápasníkom na Slovensku, ktorý bojuje pod organizáciou Oktagon. Súťažil v divíziách poloťažkej váhy Bellator Fighting Championships a Konfrontacja Sztuk Walki. Vyhral letný turnaj Bellator 2012 Summer Series Light Heavyweight Tournament a potom šampionát Bellator poloťažkých váh. Aj keď ide o tvrdého zápasníka,  je to zábavný a vtipný človek. Dňa 7. septembra prijal pozvanie do Centra pre deti a rodiny v Seredi.
 
Deti z centra  strávili príjemné popoludnie plné inšpiratívnych a motivačných slov zo strany úspešného športovca. Okrem výbornej nálady Attila Végh odpovedal na zvedavé otázky detí a priblížil im šport, ktorému sa venuje. Na pamiatku inšpiratívneho stretnutia sa zapásník s deťmi ochotne odfotografoval.
 
foto: Centrum pre deti a rodiny
 
 
Zápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v SerediZápasník MMA Attila Végh navštívil Centrum pre deti a rodiny v Seredi