Staršie žiačky nenašli premožiteľa

Šport     Mgr. Milan Novák
Počas víkendu HK Slávia Sereď usporiadal hádzanársky turnaj starších žiačok – Hádzanárske leto. Účastníkmi turnaja boli družstvá HK Rohožník/Malacky, TJ Lehnice, HK Junior Močenok a domáci HK. V príjemnom prostredí odohrali dievčatá zaujímavé zápasy, v ktorých predviedli veľa pekných akcií. Domáce slávistky v prvom zápase po vyrovnanom úvode nedali šancu dievčatám z Močenka a zvíťazili 23:12 po polčase  10:5. V druhom zápase nedali šancu družstvu Rohožník/Malacky a vyhrali po polčase 16: 5 vysoko 32:8. Posledný zápas priniesol vyrovnaný priebeh, ale z víťazstva 13:10 sa tešili po polčase 8:5 domáce hráčky. Konečné poradie:1. HK Slávia Sereď, 2. HK Junior Močenok, 3. TJ Lehnice. 4. HK Rohožník/Malacky
Reprezentovali nás: S. Polášová, N. Chynoradská – E. Fogelová, E. Sojková, Z. Sojková, A. Sojková, P. Hubináková, M. Gálová, L. Ončová, L. Fogelová, B. Sokolová, E. Chynoradská
Tréner: Mgr. M.Novák
Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď a SPP.
Staršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľaStaršie žiačky nenašli premožiteľa