Sereď bude aj tento rok v pohybe

Sereď bude aj tento rok v pohybe

Šport     Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu    
Mesto Sereď v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami  plánuje organizovať športovo - relaxačnú akciu Sereď v pohybe, ktorá sa bude konať v sobotu 25. Septembra 2021 v sobotu na rôznych športoviskách s programom, ktorý sa ešte tvorí.
 
Kto má záujem prezentovať svoju činnosť, svojich športovcov, predstaviť napr. tréningový program, rôznorodé cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. Zumba, Jumping, Joga, Cross fit, Fitness a mnoho iných, prihláste sa mailom na skolstvo.sport@sered.sk, alebo priamo na oddelení školstva, rodiny, kultúry a športu MsÚ v Seredi v kanc. č. 18 v termíne  do 8. septembra 2021.
 
Ako každý rok, bude podujatie určené pre celé rodiny, pre úplných amatérov a začiatočníkov v športe, aj pre tých zdatnejších športovcov. Počas jedného dňa sa môžete zapojiť do našich aktivít a otestovať si, ktorý druh športu by bol pre vás vhodný a zároveń uvidíte čo všetko sa dá dosiahnuť pravidelným tréningom. Zoznámite sa s členmi klubov, združení, organizácií, ktoré pôsobia v našom meste. Pripravíme zábavné  hry pre našich najmenších a plánujeme aj preteky pre ,,lezúňov,, 
 
Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít uverejníme pred akciou, ale dátum 25. Septembra 2021 si už teraz rezervujte pre šport!
Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov!
Sereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybeSereď bude aj tento rok v pohybe