Pozvánka na Netradičnú talkshow "Prevažne, nevážne"

Pozvánka na Netradičnú talkshow "Prevažne, nevážne"

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
Dom kultúry Sereď a Mestský amfiteáter v Seredi Vás srdečne pozývajú na talkshow „Prevažne nevážne“. Ide o absolútnu novinku, ktorá je prepletená skvelým humorom od samého začiatku až do konca.
 
Podujatie sa uskutoční 15. augusta 2021 v mestskom amfiteátri v Seredi
Začiatok o 19.00 hod.
Predpredaj : 18€
Na mieste : 21€
 
Herec Lukáš Latinák vyspovedá elegantným, no absolútne vtipným spôsobom hostí z radu hudobníkov a hercov. Nejde o  tradičnú talkshow, pretože počas deja do nej zábavne vstúpia atléti, živé sochy a obsahuje takmer divadelné prvky. Netradičná je aj tým, že je vždy v niečom iná, nová a nie vždy sa drží jednotného scenára, preto bez váhania môžete prísť opakovane.
Okrem úžasných hostí, ktorými sú Barbora Švidraňová, Milo Kráľ, Jozef Vajda, sa môžete tešiť na účinkovanie atlétov z tímu LET´MOVE PROJECT. Pýtate sa, ako sme prepojili účinkovanie atlétov s talkshow? Povieme vám len, že to stojí za to vidieť.
 
Aj tú najobyčajnejšiu situáciu premenia na nečakanú vtipnú zápletku. A živé sochy z BIG NAMES tiež humorom nezaostanú, svoj talent predvedú bez slov a predsa si odnesiete nezabudnuteľný zážitok.
 
Príďte sa pozrieť na vlastné oči ako im to všetkým na javisku krásne ladí a zabavte sa spolu s nami na talkshow, ktorá je nielen o rozprávaní.
 
Réžia: Michal Spišák
Moderátor: Lukáš Latinák
Produkcia: Event Factory SK, s.r.o.
Domovská scéna: Šimák Zámok Pezinok
Hostia: Barbora Švidraňová, Milo Kráľ, Jozef Vajda
Dĺžka predstavenia: 90 minút (bez prestávky)
Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.
Dĺžka podujatia: 90 minút
Rok výroby: 2021
Dátum lokálnej premiéry: 15. august 2021
 
Pozvánka na Netradičnú talkshow