Veronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebro

Veronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebro

Šport     Iveta Tóthová    
 
V sobotu 10. júla 2021 sa v Brezne uskutočnil už 8. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v Street Workoute. Tohtoročný šampionát bol súčasťou športového podujatia Street Workout Brezno.  Zaregistrovaní účastníci v Street Workout-e sa zúčastnili jednej disciplíny (Freestyle) v rámci dvoch súťaží, a to ako majstrovstiev, tak aj Street Workout Brezno – Freestyle.
 
Šampionátu sa zúčastnila aj Veronika Greinerová, ktorá je súčasťou CalisteniX Sereď a to nielen ako súťažiaca ale aj ako porotkyňa.
 
Veronika vďaka cvičeniu s váhou vlastného tela získava jedno ocenenie za druhým. Na svoje konto si po majstrovstvách môže pripísať ďalší úspech.  Strieborné medaile si domov priniesla v kategóriách: SW NATIONAL FREESTYLE CHAMPIONSHIP,  STREET WORKOUT BREZNO FREESTYLE, QUEEN OF MUSCLE UPS,  STREET WORKOUT BREZNO WEIGHTED.
 
„Dnes som porazila najmä samu seba, vlastne ako vždy. Víťazi sú všetci, ktorí dnes súťažili, nielen tí, ktorí stáli na víťazných pníčkoch. Ďakujem za akúkoľvek podporu, tá je pre mňa všetkým. Teraz už len skromne dúfať v Majstrovstvá sveta v Moskve,“ napísala Veronika na sociálnej sieti.
 
Veronika Greinerová je dvojnásobná reprezentantka na MS v Street Workout-e, kat. Freestyle v 2018/19, bronzová medailistka na MS v Street Workout-e 2019 v Rusku, dvojnásobná majsterka Slovenska za 2020 v kategóriach Freestyle aj Weighted, víťazka a strieborná medailistka na Tatranskom pohári v SW v kat. Weighted a Freestyle za 2018, dvojnásobná víťazka Street Workout Žilina Competition za 2018, 2019, získala strieborný pohár zo Street Workout Games v Brne, 2018 a 3. miesto na King of the North 2018.
Veronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebroVeronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebroVeronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebroVeronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebroVeronika na Majstrovstvách Slovenska v Street Workoute získala striebro