Rekreácia seniorov v Hokovciach

Rekreácia seniorov v Hokovciach

 
Po dlhšej nútenej prestávke rozbieha Denné centrum pre seniorov v Seredi svoju činnosť. Prvou spoločnou akciou bol rekreačno-liečebný pobyt v Hokovciach. Príjemné prostredie kúpeľov hostilo Seredčanov v dňoch od 13.6. do 19.6.2021.
 
Hotelový komplex sa nachádza v regióne kúpeľného mesta Dudince a je umiestnený v lesoparku, ktorý je známy svojou príjemnou klímou a liečivými vodami. Práve tieto pozitíva zohrali úlohu pri výbere vhodného miesta na rekreáciu členov centra.  Oddych a relax si nenechalo ujsť až 35 rekreantov.
 
Mnohí z nich využili rôzne liečebné procedúry, ktoré boli navrhnuté každému osobitne podľa zdravotných ťažkostí. K regenerácii tela prispeli masáže, elektroliečba, magnetoterapia ale aj kúpanie vo vnútornom či vonkajšom bazéne.  Pobyt všetkým spríjemnilo aj vystúpenie heligonkára, diskotéka, výlety do okolia a pomyselnou čerešničkou na torte bolo skvelé jedlo, ktoré si všetci pochvaľovali.
 
Od júla otvára Denné centrum pre seniorov aj svoje priestory na Jesenského ulici. Okrem bežných stretnutí sú naplánované návštevy rôznych kultúrnych podujatí, športové aktivity ale aj posedenia pri hudbe.
Rekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v HokovciachRekreácia seniorov v Hokovciach