Seredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom meste

Seredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom meste

 
Mnohí seniori sú zvyknutí žiť spoločenským životom a tak netrpezlivo očakávali uvoľnenie opatrení. Hneď ako to situácia dovolila zorganizoval Klub dôchodcov Dolná Streda v spolupráci s Denným centrom pre seniorov a klubomŤZP v Seredi ozdravný pobyt v Piešťanoch. Zúčastnilo sa ho 35 rekreantov prevažne vo vyššom veku.
 
Rekreáciu zorganizovala Emília Válkyová, ktorá má s podobnými kúpeľnými  pobytmi skúsenosti. Všetci mali zabezpečené procedúry v podobe masáží, elektroliečby, oxygenoterapie, zábalov a perličkového kúpeľa. Každý večer bol pre rekreantov pripravený program. Najviac potešila zábava, premietanie filmu, vystúpenie harmonikára či pianistu. Voľné chvíle počas dňa mnohí využili na prechádzky, návštevu kaviarní či s požičaným bicyklom spoznávali kúpeľné mesto. Na záver bolo pripravené spoločné varenie kotlíkového gulášu. Príjemný personál penziónu Harmony Rezort bol iba bonusom k celému pobytu.
Seredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom mesteSeredčania na ozdravnom pobyte v kúpeľnom meste