Bistro Raketa pripravuje festival SEREĎ OPEN AIR 2021

Bistro Raketa pripravuje festival SEREĎ OPEN AIR 2021

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
Po niekoľkomesačnej prestávke začínajú na Slovensku ožívať kultúrne podujatia. Bistro Raketa pripravuje pre všetkých milovníkov koncertov pod holým nebom "letný festival s názvom SEREĎ OPEN AIR 2021."
 
Festival otvorí  v piatok 2. 7. 2021 kapela Zoči Voči s predkapelou Four Faces. V sobotu 3. 7. 2021 vystúpi raper Zayo a v nedeľu 4. 7. 2021 čaká Seredčanov lahôdka v podaní legendárnych Nedvědovcov.
 
 
Ďalší víkend je venovaný rockerom. Na sobotu 10. 7. 2021 je totiž pripravený koncert Powerage, ktorá je revivalom skupiny ACDC. V stredu 14. 7. 2021 vystúpi Vlasta Redl so svojou kapelou.
 
Bistro Raketa ďalej avizuje koncerty Kandráčovcov, Kollárovovcov, vystúpi InéKafe,, Depeche Mode revival, Alkehol či Bijouterrier. Termíny budú známe neskôr.  Všetky udalosti a podrobnosti koncertov nájdete priamo na Facebooku Bistra Raketa. 
 
Vstupenky môžete kupovať už teraz v predpredaji na www.tootoot.fm, alebo na mieste v deň koncertu. Na záver horúcich dní pripravujú organizátori Rozlúčku s letom. Účinkujúci zatiaľ zostávajú tajomstvom. Bistro Raketa Vám želá krásne leto plné slnka a hudby !
 Bistro Raketa pripravuje festival SEREĎ OPEN AIR 2021